УКЛАДАННЯ ЛАМІНАТУ: ПРАВИЛА ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

Краща ціна за якість

 

tel. 095 708 1234 viber

 

Демонтаж, Стяжка, Укладка

Київ та передмістя. Без вихідних

Якісна робота:
обов'язкові етапи контролю та укладання

 

Досвід доводить, що правильне укладання ламінату вбереже замовника від основних проблем з покриттям для підлоги, які можуть виникнути в процесі експлуатації (через 1-6 місяців), а саме:

  • "здуття" ламінату (до 2 см);
  • злам замків планок;
  • поява поздовжніх та поперчених щілин;
  • відчуття наявності ям під час ходьби.

 

Для того щоб ваша підлога не "дратувала" Вас в період її експлуатації, необхідно виконувати прості вимоги до укладання ламінату (див. інструкцію виробника на пачці ламінату):

  1. Підлога повинна бути рівною (відхилення від "абсолютної рівності" не більше 2 мм на 2 м.пог) - майстер перевіряє правилом не менше 1 м. Якщо робити "як для себе", необхідно видалити всі горби, долити глибокі перепади до більш/менш рівної поверхні. Всі варіанти з підкладкою більш товстої та м'якої підкладки можуть не допомогти. Підлога "плескатиме" при ходьбі, згодом зламаються замки, з'являться щілини.
  2. Підлога повинна бути сухою за нормальну кімнатну температуру (в постійно вологому приміщенні ламінат може дати непередбачені дефекти). Якщо підлога в деяких місцях була "долити" швидковисихаючою сумішшю і немає часу чекати на повне висихання, можна захистити ламінат укладанням пароізоляції.
  3. При укладанні на бетонну основу з підкладкою "тихий хід" наявність пароізоляційної плівки в 90% випадків є обов'язковою. Її функція не рятуватиме сусідів знизу від затоплення, а захистити ламінат від впливу вологості стяжки підлоги.
  4. Категорично не рекомендується укладати цільну підлогу на великі відстані (більше 6-8 м за шириною або довжиною). Деформаційне розширення матеріалу призведе до його здуття через відсутність деформаційних швів не менше 10 мм. Обов'язково прочитайте інструкції до ламінату.
  5. Не рекомендується застосовувати спінений рулонний поліпрпілен в ходових місцях. Згодом розсипається і з'являються ями.
  6. Укладання ламінату починається не раніше 48 годин знаходження ламінату в даному приміщенні.

 

Якщо Замовник наполягає на укладанні ламінату без урахування рекомендацій майстра, можна і так, але всі претензії до результату роботи згодом виправити буде просто неможливо.

Рекомендується укладати ламінат по світлу