паркетнА доШкА: МОНТАЖ

Краща ціна за якість

 

tel. 095 708 1234 viber

 

Демонтаж, Стяжка, Укладка

Київ та передмістя. Без вихідних

Як укладається паркетна дошка

 

Ми пропонуємо повний комплекс послуг з підготовки поверхні та укладання паркетної дошки.

плаваючим способом на підкладку.

Паркетна дошка

Способи укладання паркетної дошки

  • Плаваючий спосіб. Укладання паркетної дошки, при якій панелі з'єднують один з одним за допомогою замків, але не кріпляться до основи підлоги. При цьому забезпечується щільна стикування дощок між собою, завдяки чому поверхня підлоги після закінчення робіт виглядає як єдине ціле. Поверхня покриття виходить стійкою до впливу вологості, температури та механічних навантажень.
  • Клейовий спосіб. Застосовується тоді, коли в приміщеннях дуже великої площі підлоги потрібно надати додаткової жорсткості. У цьому випадку найчастіше використовуються дошки з типом з'єднання «шип-паз», які приклеюються до стяжки або фанерної чорнової підлоги.

Паркетна дошка

Технологія укладання паркетної дошки. Вимоги

Для того щоб ваша підлога виглядала ідеально, крім дизайну та якості, дуже важливо правильно укласти паркетну дошку з виконанням дуже важливих рекомендацій:

1. Паркетну дошку потрібно укладати на рівну та суху стяжку, очищену від пилу та бруду. Перепад висот чорнової підлоги не повинен перевищувати 2 мм на кожні 2 метри, а вологість складатиме не більше 3-5%.

2. Між стяжкою та паркетною дошкою слід простелити підкладку, головне завдання якої – забезпечити паро- та гідроізоляцію. При необхідності можна додати шар шумо- та теплоізоляції або вибрати комбіновану підкладку «3 в 1», що має всі названі властивості.

3. Паркетну дошку можна постелити на теплу підлогу. У такому разі оптимальна товщина панелей становитиме 13-15 мм.

4. Температура у приміщенні під час укладання паркетної дошки має бути не менше 18°С, а вологість повітря – 30-60%. Перед укладанням паркетну дошку потрібно витримати у майбутньому приміщенні не менше 48 годин.

5. Укладання паркетних дощок починають вздовж довшої стіни при прямолінійному способі укладення. Зазвичай їх кладуть по довжині приміщення, а квадратній кімнаті – паралельно напрямку світла, падаючого з вікна. Можна покласти дошки діагонально. Це зробить дизайн кімнати оригінальнішим.

6. По периметру кімнати між стіною і паркетною дошкою, а також біля порогів, дверних прорізів, труб опалення та ін., потрібно залишити компенсаційні зазори в 10-15 мм (не менше 1,5 мм на метр ширини підлоги). Це необхідно, щоб деревина паркетної дошки могла розширюватись і звужуватися при зміні температури. У великих приміщеннях для цього роблять спеціальні термошви.

 

* Завжди уважно вивчайте інструкцію до придбаної паркетної дошки та підкладки (ширина термошвів, час "відстоювання", наявність пароізоляції, типи підкладки). Правильне виконання цих рекомендацій забезпечить правильне укладання та тривалу експлуатацію.

Нагадуємо, що запас купленого покриття для підлоги при прямолінійному укладанні - 5-10%, при діагональній - 10 -15 %.